Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

O víkendu se změní magistrála a na Slapy vyrazí párty loď!

kultura | 25. 7. 2013

Navštivte nové Výletní kino Smíchov  nebo lokalitu kulturního projektu Containall.

V pátek začíná na I.P.Pavlova projekt Otevřená scéna, který má pomoci proměnit magistrálu. Zúčastnit se také můžete Mistrovství světa v královské střižbě, letos si "kámen, nůžky, papír" zahrajete třeba proti Tomáši Plekancovi. Večer si zazpívejte karaoke s naživo hrající kapelou v klubu Limonádový Joe.

Sobota se ponese ve znamení párty. Hned po poledni vyráží na Slapy Sheexyboat, kde se bude při plavbě tam i zpět pařit na hvězdné DJs, na přehradě proběhne koupací pauza. Večer se zase v klubu Mecca objeví skutečný bazén na OMG Party.

V neděli ještě stihnete husarské kousky kajakářů v Troji na Praha Euro Cupu 2013. Nebo sbalte děti a vyvalte se s nimi na Palubě pro děti Divadelní lodi Tajemství.Jestli vás nesemele voda v Troji, načerpejte další inspiraci:
Na co do kina? Je tu Johnny!
RiverBee: Moře už nikoho nezajímá, v centru dění se ocitá Vltava
Jedete do Londýna? Máme pro vás neprovařené tipy k náštěvě!
Podolí - pražský čajíček, kde je naštěstí vše při starém
Tři tipy na restaurace, ve kterých si dáte pravé rizoto i jídlo jak od babičky!


Vaše CityBee

přehled článků

Na druhou vlnu naskočilo zatím jediné autokino – to na Strahově. Až tam vyrazíte, nezapomeňte si cestou pořádně zatopit v autě, ať vám pak poslech bijáku neruší zimou cvakající zuby.

Konečně i Prahu zavalila sněhová peřina, a protože kopce nám snad jen tak nějaký PES nezavře, našli jsme pro vás nejlepší místa, kam můžete v metropoli vyrazit sáňkovat a bobovat.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!