Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

O víkendu se změní magistrála a na Slapy vyrazí párty loď!

kultura | 25. 7. 2013

Navštivte nové Výletní kino Smíchov  nebo lokalitu kulturního projektu Containall.

V pátek začíná na I.P.Pavlova projekt Otevřená scéna, který má pomoci proměnit magistrálu. Zúčastnit se také můžete Mistrovství světa v královské střižbě, letos si "kámen, nůžky, papír" zahrajete třeba proti Tomáši Plekancovi. Večer si zazpívejte karaoke s naživo hrající kapelou v klubu Limonádový Joe.

Sobota se ponese ve znamení párty. Hned po poledni vyráží na Slapy Sheexyboat, kde se bude při plavbě tam i zpět pařit na hvězdné DJs, na přehradě proběhne koupací pauza. Večer se zase v klubu Mecca objeví skutečný bazén na OMG Party.

V neděli ještě stihnete husarské kousky kajakářů v Troji na Praha Euro Cupu 2013. Nebo sbalte děti a vyvalte se s nimi na Palubě pro děti Divadelní lodi Tajemství.Jestli vás nesemele voda v Troji, načerpejte další inspiraci:
Na co do kina? Je tu Johnny!
RiverBee: Moře už nikoho nezajímá, v centru dění se ocitá Vltava
Jedete do Londýna? Máme pro vás neprovařené tipy k náštěvě!
Podolí - pražský čajíček, kde je naštěstí vše při starém
Tři tipy na restaurace, ve kterých si dáte pravé rizoto i jídlo jak od babičky!


Vaše CityBee

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!