Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

O víkendu zkuste dva nové podniky a vytvořte rekord na vysokém kole!

sport | 19. 7. 2013

Patříte-li mezi nadšené foodies, zkuste nový podnik Babiččina zahrada

V pátek se také velkolepě otevře nový Hangar Bar. Od pátku můžete sledovat vytvoření světového rekordu v jízdě na vysokém kole nebo vyrazit na karlínskou Dokumentární noc.

V sobotu se konečně naučíte vy i vaše děti pinkat tenis, ale nejzajímavější bude večer. Nabízí buď balkánskou tančírnu  ve Stromovce nebo old schoolovou párty na Džbánu, kde budou DJs hrát jen z vinylových desek!

V neděli vezměte děti na Gutovku do věže, kde se budou číst pohádky. Odpoledne se jděte podívat na Rakvičkárnu - představení starého tradičního žánru loutkového maňáskového divadla.

 

Až spadnete z kola, nezbyde vám než číst:
Mějte pražskou raketu rádi stejně jako její autoři!
V Izraeli se po Masarykovi jmenují ulice, náměstí i vesnice, říká Lukáš Přibyl
6 pražských zahrádek, kde můžete den začít pořádnou snídaní!
Na co do kina? Láska v každém věku a ve všech podobách  

Vaše CityBee

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!