Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

O víkendu zkuste dva nové podniky a vytvořte rekord na vysokém kole!

sport | 19. 7. 2013

Patříte-li mezi nadšené foodies, zkuste nový podnik Babiččina zahrada

V pátek se také velkolepě otevře nový Hangar Bar. Od pátku můžete sledovat vytvoření světového rekordu v jízdě na vysokém kole nebo vyrazit na karlínskou Dokumentární noc.

V sobotu se konečně naučíte vy i vaše děti pinkat tenis, ale nejzajímavější bude večer. Nabízí buď balkánskou tančírnu  ve Stromovce nebo old schoolovou párty na Džbánu, kde budou DJs hrát jen z vinylových desek!

V neděli vezměte děti na Gutovku do věže, kde se budou číst pohádky. Odpoledne se jděte podívat na Rakvičkárnu - představení starého tradičního žánru loutkového maňáskového divadla.

 

Až spadnete z kola, nezbyde vám než číst:
Mějte pražskou raketu rádi stejně jako její autoři!
V Izraeli se po Masarykovi jmenují ulice, náměstí i vesnice, říká Lukáš Přibyl
6 pražských zahrádek, kde můžete den začít pořádnou snídaní!
Na co do kina? Láska v každém věku a ve všech podobách  

Vaše CityBee

přehled článků

Teď je ta nejvhodnější doba naordinovat si domácí lockdown s komínkem knih, které jste si už dlouho chtěli přečíst... Mrkněte na našich osm knižních tipů.

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nezapomeňte, že aktuálně je možné ven pouze ve dvou (pokud nejste rodina). Nechte se inspirovat podzimními místy v metropoli a okolí, které máme rádi v redakci CityBee.cz.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!