Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

kultura | 15. 7. 2013

Okurková sezona u nás rozhodně nehrozí, protože v Praze se pořád něco děje. Tipy na nejlepší akce tohoto týdne můžete vstřebat níže.

[album/News_Model_News/346/nultybod.jpg]1. Za dveřmi 2013 + Nultý bod 2013  (od pondělí 15.7.)
Tyto dva festivaly již tradičně probíhají ve stejném termínu. Na Václavském náměstí tak už od pondělí kromě klobás najdete také představení festivalu Za dveřmi. Celý program je zdarma, jak se také na správné pouliční divadlo, které chce festival představit, patří. Produkce festivalu Nultý bod bude probíhat v Divadle v Celetné a protože se jedná o festival fyzického a tanečního divadla, můžete si představit, co bude její náplní. Obě akce provází ještě doprovodný program, jako například workshop fyzického divadla nebo veřejná performance.

2. Oskarova letní čítárna  (od úterý 16.7. 14:00)
Nejmenší bibliobus Městské knihovny se jmenuje Oskar a od úterý do soboty bude centrem čtenářského kroužku ve Stromovce poblíž legendární restaurace Šlechtovka. Můžete tady získat průkaz do knihovny, ale taky projet internet na tabletu a samozřejmě si půjčit knihy!

3. Prefresh  (od středy 17.7. 19:30)
Už se zase blíží konec sprna a s ním Fresh Film fest. Abyste se na filmy pořádně nažhavili, vyrazte na jeden z diskuzních večerů do NODu, které se ponesou v duchu fanatismu. Tuto středu bude promítán film TPB AFK. 


4. Červencová cyklojízda na Buďánka (čtvrtek 18.7. 18:00)
Na bývalou dělnickou osadu Buďánka povede čvrteční červencová cyklojízda s Auto*Matem. Startuje se v šest hodin na Náměstí Jiřího z Poděbrad, takže to stíháte po práci, a v cíli vás čeká drobné občerstvení, takže se nemusíte trápit s večeří. 

album/News_Model_News/346/budanka.jpg

5. Roztančené léto ve Slovanském domě  (čtvrtek 18.7. 20:00)
Jestli vás bicykly nezajímají a radši se pohybujete do rytmu hudby, rozjeďte to ve čtvrtek ve Slovanském domě na jednom z tanečních večerů. Vstup je vhodný i pro prkna, protože tanec se bude vyučovat, a bude zdarma, takže pokud v sobě to prkno nezlomíte, nemusíte litovat koruny. 

přehled článků

V září rozšířila pražské podniky hned dvacítka nováčků. Najdete mezi nimi mezinárodní restaurace, bistra, klasické české hospody, ale i prostory módních návrhářů, místa pro kulturní vyžití nebo Školu čichu...

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!