Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

zábava | 8. 7. 2013

Druhý červencový týden budeme střízlivět po dvou velkých festivalech v Karlových Varech a Hradci Králové. Máme ale tipy i pro ty, které festivaly neberou!

1. Oficiální ozvěny 48. MFF Karlovy Vary 2013  (od 6.7. do neděle 14.7.)
Pokud se dávům vyhýbáte a do Varů jste nejeli, zajděte se opít filmem alespoň na ozvěny do biografů Aero a Světozor. A jestli vás odrazuje nepřeberné množství filmů a nevíte, které si vybrat, sepsali jsme pro vás výcuc toho nejsilnějšího, co můžete vidět: Ve Varech to zabalili, v Praze už jsou slyšet filmové ozvěny.

[omar%281%29.jpg]

2. Summer Open Air Pilates (úterý 9.7. od sedmi)
Zajeďte si do Šlechtovky vypnout mozek a zapnout svaly na pilates pod otevřeným nebem. Ti, co to ještě nikdy nezkoušli ani ve fitku, se klidně taky mohou zúčastnit, protože to je hrozně snadné. A pro kancelářské krysy se zády do oblouku ideální cvičení.

3. Bohemia Jazz Fest 2013 (středa 10.7. a čtvrtek 11.7.)
Jako každý rok i letos vykopává Praha Bohemia Jazz Fest, který se postupně objeví na náměstích 9 českých měst. Světové špičky jazzového oboru zahrají pro ty, co jazz milují i proto, co ho neznají. Ti, co ho nenávidí musí přejet do okrajových částí hlavního města, protože tuto středu a čtvrtek zaplaví centrum improvizace.


4. Country Girl Pop Up Second Hand (od čtvrtka 11.7. do neděle 14.7.)
Zpěvačka Klára Vytisková je známá svým vytříbeným i trochu ulítlým šatníkem. Teď se rozhodla o něj podělit. Jestli chcete nějaký kousek do vlastní skříně, zajeďte si ve druhé polovině týdne do Únětic, kde to poslední dobou dost žije. Podle Klářiných slov se sice v naprosté menšině, ale přeci jen dostane i na kluky! Kromě hadříků můžete načerpat únětické pivo a ochutnat domácí koláče. 

[klara.jpg]

5. Nové podniky: Caffeine a Grazing Daysi
Místo tipu na další akci vám tentokrát doporučíme dva nově otevřené podniky. Buď můžete vyrazit do holešovického podniku Caffeine na snídani, oběd i večeři a nebo si odpočiňte od masa a při výletu v Divoké Šárce  se občerstvit u Grazing Daysi.

[daysi.jpg]

přehled článků

V září rozšířila pražské podniky hned dvacítka nováčků. Najdete mezi nimi mezinárodní restaurace, bistra, klasické české hospody, ale i prostory módních návrhářů, místa pro kulturní vyžití nebo Školu čichu...

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!