Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Co si dát jahody takhle při pondělku?

kultura | 17. 6. 2013

Kam vyrazit na jahody doporučuje náš food seeker Standa Sekyra.

Kam by pro něj měli zamířit pražské "včeličky"? Neodmyslitelné jsou už Kunratické jahody. Na dalším místě, kousek za Prahou - v Sedlčánkách u Čelákovic, si je můžete i tam sesbírat sami. Takové chutnají úplně jinak!
A aby cesta nebyla jen za jedním cílem, tak se můžete zastavit v Kunratické stodole, sympatický, poctivě dělaný koncept prodejny (především) s ovocem a zeleninou. Někdo by i řekl jedna z nejlepších v Praze! A pokud byste byli v Sedlčánkách, tak se zastavte u Řeka Simona v Čelákovicích u kulturáku v řeckém bistru Atheny, kde vás jídlem umí přenést do slunného Řecka!

 [strawberries3-1-clanek.jpg]

Eat our strawberries!!
 
Stanislav

přehled článků

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Mnohá vinobraní byla sice kvůli vy-víte-komu letos zrušena, ale pořád je kam vyrazit. Našli jsme pro vás hned devět míst v Praze, kde bude k ochutnání nejen výběr z bobulí.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!