Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Plán na víkend? Den otců, kérky a kolo za svítání

sport | 14. 6. 2013

V neděli je Den otců, oslavte ho na Tátafestu!

Jestli si nutně potřebujete něco zvěčnit, vyrazte na Mezinárodní tetovací konvent  a na bolest zapomeňte na latino festivalu Urbano. V pátek se také odehrají dvě divadelní premiéry - Cry Baby Cry ve Švandově divadle a Zahradní slavnost ve Stavovském. 

Gurmánské choutky uspokojíte buď na Festivalu minipivovarů nebo na Belgických týdnech na střeše Kotvy. Hudební dobrůtky pak najdete od soboty na Respect Festivalu

V sobotu vstaňte brzy (na čtvrtou) a užijte si ranní Prahu při CykloSvítání. Děti vezměte na Kašpárkohraní a jestli budete mít hlídání, nemělo by vám ujít zahájení Prague Proms.Kroměk kvízu si můžete i počíst:
Na co do kina? Rvačka Brada Pitta a recept na kuře na švestkách
Jitka Smutná vystupuje v pěti pražských divadlech. Jaká je její Praha?
Nejlepší kalby června: Oslavte příchod rádoby léta pětkrát jinak!

Vaše CityBee

přehled článků

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Mnohá vinobraní byla sice kvůli vy-víte-komu letos zrušena, ale pořád je kam vyrazit. Našli jsme pro vás hned devět míst v Praze, kde bude k ochutnání nejen výběr z bobulí.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!