Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Posnídejte šampaňské, vyměňte si oblečení a prokrastinujte!

kultura | 31. 5. 2013

Děti se možná zblázní z těch 40 akcí na Den dětí v sobotu...
 

A dospěláci budou mít pré. Nejdřív v pátek posnídejte šampaňské s Jakubem Polankou, pak si na hlavu naražte paruku a běžte pařit. Původně jsme doporučovali i naši oblíbenou Náplavku, ale ta je aktuálně uzavřena.

V sobotu se kontejnery naposledy stanou rejdištěm společenského života místo odpadků. Naučíte se taky pořádně prokrastinovat.

Sci-fi fanynky by si měly pomalu nachystat různá místa po těle na podpisy Star Trek celebrit a šatní moli můžou okoukané (a okousané) kousky oblečení vyměnit na akci v MeetFactory. Peckou týdne je také soutěž v běhu naboso!Vesmír je vám ukradený? Zůstaňte očima na webu:
Na co do kina? Vin Diesel, motorky a okouzlující blondýnky
Na víkend v maorském rejdišti - vítejte v Rotoruře!
4D kino už také v Praze: Užijte si trochu té reality

Vaše CityBee

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!