Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Tata Bojs, beach cruisers, štětce a sluchátka - Žluté lázně otevřeny

kultura | 1. 5. 2013

Včerejším pálením čarodějnic otevřel svou devátou sezónu podnik, který je asi nejletnější ze všech pražských podniků: Žluté lázně. Vybrali jsme pět nejzajímavějších novinek letošního roku.

1. Najděte svou múzu na molu
Letošní sezóna bude ve znamení umění. Žluté lázně spolupracují se společností Malování a kresleníkterá zřídí ateliér přímo na vltavském molu. Zájemci si budou moct vždy v úterý a sobotu vyzkoušet malbu impresionistickou, pointilistickou i vášnivou expresi. A za zkoušku bude stát i sprejerský workshop. Více najdete zde.

2. Kola Beach Cruisers
Tato kola pocházejí z Kalifornie a jsou fakt zvláštní. Úplně se nehodí do naší kopcovité Prahy, ale na cyklostezce z Modřan na Zbraslav budou určitě budit zaslouženou pozornost.  Můžete si je půjčit a vyzkoušet.

[clanky/cruisers.jpg]

3. Silent disco
Jednou měsíčně si můžete nasadit sluchátka, naladit toho nejlepšího DJ a rozjet to na vltavském břehu. Konec hudby ve 22:00 pro sluchátka neplatí. Více o aktuálním fenoménu již brzy ve zvláštním článku.

4. Velký koncert Tata Bojs 26. 6. ve 20:30
Při příležitosti 25 let kapely vyjíždí Tata Boys na turné, jehož vlajkovou lodí je právě tento koncert v Praze. Vystoupí s nimi i Klára Nemravová a sbor Doubravánek, opravdu těšit se ale máme především na světelnou show. Premiérově zde zazní song o recyklaci odpadu, což by mohla být fakt jízda.

5. Nový Meeting Point
Ti, co se nechtějí ve Žlutých lázních jen bezcílně flákat, mají konečně veškeré podmínky pro "dělání byznysu". Meeting Point je sice relaxační zóna, ale zároveň zde bude k dispozici scanner, tiskárna a samozřejmě wi-fi. Myslíme, že rozjet své podnikání ve Žlutkách by mohlo být docela hipsterský, ne?

[clanky/img_1821(1).jpg]

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!