Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

kultura | 21. 4. 2013

Příští týden bude pestrý, takže neseďte doma. Pokud vás nezaujme žádná akce, tak zkuste některý z nově otevřených podníků. A také na náplavce už je zase dobře:)

clanky/o-mapa_svetluska.jpg
 
 1. Noční běh pro Světlušku (24. 4. od 19:00)
  Zaběhejte si pro dobrou věc na druhém ročníku charitativního běhu ve Stromovce.

 2. RumFest 2013  (26. 4. od 13:00)
  Přestože vás kamarádi ukecávají na vodku či zelenou, vy si s chutí dáte rum? Pak určitě nepropásněte RumFest! Právě tam potkáte další rumové nadšence, se kterými budete moct sdílet svoji vášeň!

 3. 3D Film fest  (od 26. 4. do 28. 4.)
  Film v 3D už viděl každý, kdo v poslední době zavítal do kina. Nechtěli byste se ale díky 3D technologii zúčastnit gangsterské střílečky, projít se po interaktivní podlaze nebo dokonce po Marsu?

 4. The Backwards (24. 4. od 19:30)
  Jedna z nejlepších Beatles revival kapel na světě vystoupí v Divadle Palace.

  [clanky/backwards.jpg]

 5. Premiéra filmu Hluboko (od 25. 4.)
  Islandský film podle skutečné události o rybáři, který zázračně přežil 6 hodin v Severním ledovém oceánu. Vyrazte na něj třeba do Bio Oko.

  clanky/hluboko.jpg

přehled článků

Nějaký ten vývar nebo gulášovka se krčí jako nevýznamný komparz v jídelních lístcích snad všech restaurací. V Praze však najdete i bistra, kde polévky hrají prim. A ne jen tak ledajaké!

Jestli ještě nevíte, kde se letos bruslí, mrkněte na náš přehled venkovních kluzišť a běžte se klouzat! Bruslí se na náměstích, v kasárnách, na střeše... Poradíme vám, kde se budete klouzat i zadarmo.

Ať vás ani nepadne zapínat televizi! Máme pro vás pět tipů, kam vyrazit s dětmi, když je za okny zrovna nečas. Co třeba chytat ryby v muzeu, zkusit najít králíka v rádiu nebo si vytvořit vlastní plechový hrnek?