Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Zahrádkáři, tanečníci, osamělí písničkáři a kiwi, spojte se!

kultura | 12. 4. 2013

O víkendu si můžete objednat maso na příští víkend!
 
Bez%20n%C3%A1zvu(1).jpg
Naši čtenáři mají opět šanci zkusit zdarma něco nového. Napište nám na soutez@citybee.cz mail s predmetem "flowin" a 5 nejrychlejších z vás dostane lekci tohoto posilovacího cvičení zdarma!
 

Několik akcí se koná po celý víkend. Zkuste třeba novozálandskou atmosféru na Kiwi Film Fest u, modely českých a slovenských designerů a s dětmi Lego turnaj! V neděli také končí festival Česká taneční platforma.

Do pátku máte ještě šanci objevit se na artovém a vědeckém festivalu Biopolis a večer poběhne první nový koncept párty v Tiskárně - Kino Párty. V pátek a v sobotu si připomeňte temné období naší minulosti na akci Terezínské hvězdy. A také podpořte osamělé písničkáře.

Sobota je nabitá, a to nejen francouzskými delikatesami. Přes den proběhne Mistrovství ČR v jízdě na tobogánu nebo komentovaná prohlídka pevnosti Vyšehrad, večer pak přijde na řadu bikeový Garage Race! V neděli je nejzajímavější Zahrádkářský workshop.

Tanec nebo čtení? 
Proč pořád čůrat jen na pomeranče?
5 pražských galerií, do kterých klaustrofobik nevleze!
Výstava Karla Malicha: Jeho díla jsou unikátní díky své jednoduchosti

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!