Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Letní pop-up, nebo bruslení na ledu? Nové restaurace, nebo starý přívoz? Koncert...?

doporučujeme | 4. 8. 2023

První srpnový víkend je tu. Můžete vyzkoušet novinky (novou lávku či nový podnik bez meníčka, kde vás jídlo překvapí) nebo zůstat věrní tomu, co znáte. Dim Sum Spot slaví čtvrté narozeniny, pražské přívozy třicáté a karlínská ESKA po rekonstrukci znovu otevřela. Za kulturou můžete vyrazit netradičně do Botanické zahrady a na film do letního kina na lodi.


Celou sobotu bude v Café Letka bazar oblečení, knih a handmade výrobků. Chybět nebude hudba, drinky, hot dogy nebo tyto krásné Kytky ze Sadu.
Více➠ZDE  

Nové podniky: Dopřejte si o víkendu žebírka tetičky Hường v novém vietnamském bistru nebo zajděte do Marie B. a nechte se překvapit, co vám přistane na stole. Našli jsme celkem 14 nových podniků v Praze. Více➠ZDE

Přívoz & náplavka: Muzeum MHD slaví třicáté narozeniny na náplavce. Těšit se můžete na výstavu fotografií, promítat se budou filmy (v sobotu Dáma na kolejích, v neděli Tramvaj do Poděbrad a Sedm) a chybět nebudou ani koncerty. Více➠ZDE

Letní pop-up: Café Letka se ladí na letní vlnu. Přijďte si v sobotu vybrat outfit nebo knížku na bazárek, ať jste vybaveni na cestu k moři. Mamince kupte veselé kvítí pro lepší den a nezapomeňte si objednat drink. Více➠ZDE


LETNÍ KINO
Nově můžete vyrazit na promítání do Holešovické tržnice. Ve čtvrtek 17. srpna budou promítat Klub rváčů, na konci srpna Francouzskou depeši. Pokud byste chtěli jinam, zajděte se nejdřív podívat na náš přehled letních kin v metropoli.
Více➠ZDE

Kolumbijský festival: Náměstí Jiřího z Poděbrad provoní kolumbijská káva a chybět nebudou ani další dobroty. Nakoupíte si také řemeslné výrobky z Latinské Ameriky a těšit se můžete i na doprovodný program. Více➠ZDE

Koncert v botanické: Zaposlouchejte se do klasické hudby pod širým nebem a ponořte se do tónů skladeb Giuseppe Verdiho či Bedřicha Smetany obklopeni zelení a pestrobarevnými květy. Více➠ZDE

Letní kina: Z programu pražských letních kin jsme pro vás vybrali bláznivou komedii Palm Springs (72 %) Více➠ZDE, muzikál La La Land (73 %) Více➠ZDE, retro klasiku Discopříběh (52 %) Více➠ZDE a akční drama Top Gun (68 %). Více➠ZDEDÁME KNEDLÍČKY?
Dim Sum Spot slaví čtvrté narozeniny a zve vás na svou párty. Kromě knedlíčků se bude podávat pivní speciál Black Dragon ALE infuzovaný čajem oolong a lahodná zmrzlina ze zeleného čaje hojicha.
Více➠ZDEESKA (ZNOVU) JEDE
Eska po rekonstrukci už zase funguje (v přízemí). Zatím sice jen v testovacím provozu, ale i tak vám tu prodají pečivo nebo udělají oběd a snídani. V patře již brzy otevře zbrusu nová restaurace Štangl.
Více➠ZDEBESKYDSKÉ SRDCE
Víkendový oběd nevařte, ale zajděte na něj do nové rodinné restaurace Kamin ve Vršovicích, která se inspiruje kuchyní našich babiček. Na menu třeba úžasná kombinace mrkev, bylinky, kravský sýr (viz foto).
Více➠ZDE

CityBee zve do… Seasons

Seasons je nová restaurace, která před několika týdny otevřela v pražském hotelu Hilton Prague. Pokud jste někdy byli ochutnat dřívější podnik The Able Butcher, tak teď je z něj stylová restaurace s meníčkem, které se mění dle ročního období.

Restaurace Seasons je zaregistrovaná na CityBee, takže pozvánky na jejich akce najdete i u nás na webu. Rozhodně zajděte ochutnat! Vaří denně kromě pondělí od 18:00 do 22:30 hodin. Více➠ZDE

news

Kam o víkendu s dětmi: Na led, na ledovou zmrzku i na letní tvoření

Nově otevřeno: Vůně kouře, šťavnatých burgerů i žebírek tetičky Hường

Prague Open Air: Vyrazte za populárními koncerty na Občanskou plovárnu

240 umělců celkem? 150 zahraničních hvězd? To je festival Let It Roll 2023!

víkend

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!