Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Prsa, jabka, trampolínky, bazárky. Jakou akci si o víkendu vyberete vy?

poznání | 15. 2. 2013

My vás s Valentýnem moc otravovat nebudeme!
 

Některé valentýnské vychytávky ale přeci jen stojí za to. Třeba super cena za létání ve Skydive Areně nebo za plavbu i s večeří. Zajímavější je ale premiéra žonglérsko-akrobatického představení Plovárna nebo akce BOOBS (prsa). Patnáctiny slaví Kino Aero. Kultůru uzavírá soutěž Pianista 2013.

Asi nemusíme připomínat Let it Roll, ale za zmínku stojí (pro ženské) Mystery Night Show a manželské DJské duo Saschienne. Pro ty, co raději sedí a navíc mají Jabko, je zajímavější konference iCON Life.

Co děti? Můžou se stát architektem nebo si vyzkoušet urbanistické plánování (i s rodiči). Chystá se pro ně také dětský bazárek. Až si od potomstva budete chtít odpočinout, vyrazte na dospělácký Módní bazar (takže drinky, old school funk a hadry). Důležité je, že už zase startují trhy na Náplavce a že se koná turnaj v boxu na automatu nebo Den trampolínek.Boobs vás nudí? Koukněte do článků:
Centrum Prahy už není v centru, ale v Krymské. Konečně máme živou ulici!
S Vídní, Varšavou a Budapeští prohráváme, říká socioložka Vobecká
Ve vzduchu opět nasládlo, přišel Valentýn. Jak ho přežít?
"Moje Praha je developerská i mile malá," říká režisér a herec Jiří Havelka

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!