Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Zkuste připravit vlastní papadam a uctěte Michaela Jacksona!

gastro | 7. 2. 2013

Masopustní víkend můžete prožít i jinak než obžerstvím! I když takový vlastní papadam na kurzu indické kuchyně by také nebyl k zahození! Přihlašovat se můžete do zítra.


Trochu se ale nejdřív vzdělejte - posnídejte šampaňské, naučte se divadelní improvizaci (poslední místa!) a objevte svůj interiérový styl. Kdyby vás nové znalosti tížily, zbavte se jich na večírku. Měli byste uctít dědictví Michaela Jacksona  nebo prošmejdit MeetFactory, z kterého se v sobotu stane Veřejný dům.

Jesti nemáte rádi extrémy, zůstaňte u kultury. Messengers of Piece přinesou od pátku klid do Českého centra, premiéru má v NoDu inscenace Blood, Tears and Gold. Zavrtět se do sedačky doporučujeme na maratonu nejlepších francouzských filmů

A koho klid vytáčí, ať se vybije na Zimním duatlonu  nebo pobaví na Frisbeer Cupu, kde zřejmě nepůjde jen o létající disk!

Papadam - indická placka

[zaregistrujte%281%29.jpg]

5 nejohroženějších pražských nádraží, která bojují o přežití
Reportáž: Jednu do hlavy, druhou o zeď. I ženská může být terorista!
"Moje Praha je opojná i deprimující," říká Sisa. "A plná muziky," dodává Ucee

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!