Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Pecka týdne: Prolezte všechny kouty MeetFactory, zve vás celý tým!

kultura | 4. 2. 2013

vesi.jpgZ MeetFactory se stává Veřejný dům a ano - má to ve vás evokovat nevěstinec, vykřičený dům nebo bordel. Tento nový koncept má ale také odkazovat k veřejnému prostoru, kterým se MeetFactory chce stát. Tuhle sobotu 9.2. února tak v tomto uměleckém pražském prostoru proběhne první akce projektu Veřejný dům s názvem Bizarre Carnival. Na jednotlivé kousky z programu, třeba Queer kabinet, Kliniku krásy, swingovou tančírnu nebo burlesku, vás postupně zvou sami "meetfactoráci". Navíc vstup bude zadarmo!

zuzana%281%29.jpgZuzana Jakalová, kurátorka rezidenčního programu:
"Rozhodně doporučuji první patro. Videoperformance a duch Dariny Alster, Kačka Olivová a její trůnění v bývalé továrenské menze, Miki-Discjockey a skvělá párty, Queer kabinet, fotky Lukáše Houdka. Čím víc bizár, tím lépe - nahoďte se!"[david%20%C4%8Dern%C3%BD.jpg]David Černý, sochař, výtvarník a zakladatel MeetFactory:
Určitě nevynechejte představení Prague Burlesque! Polonahé krásné ženy kroutící se na svůdné melodie nenechají jednoho návštěvníka v klidu. Divadelní formát v současné době rozšířený nejen díky umělkyni Ditě von Teese rozvášní pódium v hudebním sále.
 

burlesque.jpg

[petr.jpg]Petr Hrubeš, tiskový mluvčí:
Přijďte vymést všechny kouty MeetFactory a vychutnat si fantastickou atmosféru největší umělecké party ve městě! Když tyto divoké večírky fungují v New Yorku a Buenos Aires, budou fungovat i v Praze! A nejvíc se těším na swingovou tančírnu a bizarní kostýmy. matej%20samec.JPGMatěj Samec, divadelní dramaturg:
Večírek doporučuju začít v Queer kabinetu. Tam lze načerpat zajímavé infromace, případně získat nový zdroj životní síly a podnětů. Dále doporučuju nechat si změnit visage v Klinice krásy, a tím zjistit nové pravdy o svém fyzickém já. Dále pak je důležité být na večírku stále v pohybu, aby vám nic neuniklo. Budete se muset pořád za něčím honit, zezdola nahoru a zpět dolů, doprava, doleva.

[michal%20brenner%282%29.jpg]Michal Brenner, hudební dramaturg:
Rozhodně zažijte Veřejný dům jako celek. Doslova: "Vymeťte každý kout MeetFactory!" Přijďte si zatančit do swingové tančírny. Večerem Vás provedou DJ Swing Thing a DJ Mackie Messer. Bez%20n%C3%A1zvu(1).jpg
Přidejte si  tuto akci  do kalendáře nebo si přidejte do oblíbených vizitku MeetFactory na CityBee a nic vám neunikne.
 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!