Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Zrcadla magie: Nová napínavá únikovka, kde realita není taková, jak se zdá

advertorial | 5. 6. 2020

Vstupte do zbrusu nového světa únikové hry od ESCAPIA WORLD. Troufnete si vyrvat magii ze spárů tajné organizace? Přijďte si otestovat své schopnosti logiky a spolupráce do nově otevřeného centra, které vás pohltí a kde se stoprocentně odreagujete!

Escapia World a nová únikovka Zrcadla magie
Zrcadla magie – nová úniková hra od ESCAPIA WORLD

Určitě to znáte – volné odpoledne a vy nevíte, co s přáteli podniknout. Už jste někdy vyzkoušeli únikovou hru? Ačkoliv se jedná o fenomén, který je v Česku již více než 10 let, pořád existuje spousta lidí, kteří o únikových hrách neboli „únikovkách“ nikdy neslyšeli. 
 
Takže co to vlastně taková úniková hra je?
Koncept je jednoduchý, vás a vaše kamarády zavřou do místnosti a vy se pomocí různých záhadných úkolů, hádanek, klíčů a indicií musíte dostat ven či splnit misi, na kterou jste se přihlásili.

Hry můžou být různých témat. Existují hry, u kterých se bojíte až do morku kostí, a některé hry jsou určené pro děti tak, aby si připadaly jako v jiném světě.
 
A o tom to je!
Tyto hry vás mají nadchnout a pohltit příběhem natolik, abyste zapomněli na realitu, odreagovali se a jen si užívali svět, který tu je pro vás přichystaný.

clanky7/20200531_145827.jpg
Foto: ESCAPIA WORLD

Zrcadla magie

A jeden takový svět pro vás existuje hned v centru Prahy v ulici Opatovická 4. Zcela nová úniková hra Zrcadla magie od ESCAPIA WORLD vás jistě uchvátí!
Děj je plný magie, napětí a neočekávaných situací.

Hned v první moment, kdy vstoupíte do místnosti, poznáte, že realita není taková, jaká se zdá. Příběh vypráví o tajné organizaci s názvem Liga stínů, která po staletí shromažďuje magii jen sama pro sebe a užívá ji k tomu, aby ovládala společnost a měla tak vliv ve světě.

Fascinující tajemství

Ale naděje umírá poslední, že? Od toho jste tu vy! Ti, kteří mají za úkol doslova vyrvat magii ze spárů této Ligy stínů a zpřístupnit ji tak všem lidem po celém světě a nastavit tak globální rovnováhu.

Troufnete si na tento nelehký, leč velmi strhující úkol, který si pro vás v ESCAPIA WORLD přichystali? Ať jste zkušení hráči, či úplní nováčci, hru si jistě oblíbíte. Přijďte si tak otestovat své schopnosti logiky a spolupráce. Přijďte a objevte fascinující tajemství v ESCAPIA WORLD!

 

ESCAPIA WORLD

Únikové hry v Praze! Nechte se unést do světa, kde máte 60 minut na vyřešení vašeho...

clanky7/93779629_257959472271010_6064473188929110016_o.jpg
Přáli byste si být alespoň na chvilku součástí světa kouzel?

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!