Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

O víkendu se zbavte prcků a koukejte se bavit

kultura | 10. 1. 2013

Tenhle víkend není pro lenochy!

Přijde vám, že nevzniká nic nového a šikovní umělci už vymřeli? Výstava  malíře Pavla Vašíčka, premiéra muzikálu Sedmero Havranů, Festival íránských filmů nebo díla Anežky Hoškové, jejíž inspirací je tetování, komiksy a fashion design, vás přesvědčí o opaku!

V pátek může pařit celá rodina! Zatímco vy si parádně užijete oslavu 22. narozenin Rock Café, prckové se vyřádí na Pyžámkovém večírku. Pravým dobrodružstvím pro ně bude i psaní neviditelným inkoustem  a noční prohlídka zoo !

Jak by dopadlo nohejbalové klání mezi Třemi sestrami a Divokým Billem zjistíte už v sobotu. Něžné pohlaví potěší otevřené lekce pole dance a tvrdší pohlaví naopak sebeobranný kurz Krav Maga.Pokud se radši choulíte v teple domova:

Projeli jsme se s fírou v kabině metra
I v lednu je jak v máji... Kam na cool rande v zimě?
Pecka týdne: Žijí si europoslanci jako prasata v žitě?
5 filmových trháků, kde taky Praha dostala svoji roli

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!