Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Před depresí do kina, na stand-up i pod zem. A dáte si taiwanský street food?

doporučujeme | 27. 1. 2019

Leden bývá označován za nejdepresivnější měsíc roku. Není divu, šťastné období Vánoc máme za sebou, před sebou jen ponuré počasí a výhled na placení daní. Vysvědčení, které přinesou tento týden domů děti, mnohdy také nebude důvodem k oslavám. Přinášíme vám tipy, kam poslední lednový týden zalézt před depresí pod zem, kde se rozptýlit a kde se smířit s tím, jací jsme.

clanky5/deprese.jpeg

 

 

Premiéry na plátnech kin

Přijít na jiné myšlenky můžete na některém z premiérových snímků.
Podaří se Věře splnit poslední přání svého manžela a spolu se svými třemi dcerami uběhnout maraton? Odpověď nabídne rodinná komedie Ženy v běhu.

 

Ženy v běhu - filmová premiéra

CinemArt

31.01. - 03.02.

Je lepší metodou záchrany světa sabotáž stožárů vysokého napětí, nebo adopce ukrajinského sirotka? Tuto otázku řeší svérázná „zenová teroristka“ v ironickém snímku vypovídajícím o islandské svéhlavosti.

Baker by si žil dál svým poklidným životem, nebýt příjezdu jeho bývalé manželky a její prosby o to, aby zabil jejího současného manžela. Následná vlna vášní, událostí a zvratů odhalí i ta nejskrytější tajemství.

 

Ticho před bouří - filmová premiéra

Bontonfilm

31.01. - 03.02.

Kde zatočit s depresí

Pokud toužíte vypustit páru a pracovní přetlak, uvolnit se, zasmát se a vše vidět z jiného úhlu, pak zajděte na stand-up comedy.

 

Na stojáka: Women's special

Divadlo Na Maninách

29.01. 19:00


 

Tigran Hovakimyan - Stand Up Comedy

Klub Famu

31.01. 20:00

Pokud se cítíte trochu jiní a pochybujete o svém duševním zdraví, tyto filmy vás přesvědčí, že být tak trochu nenormální je úplně normální. Jako první festival odstartuje snímek S láskou Vincent o malíři van Goghovi.

 

Festival NA HLAVU

Městská knihovna v Praze

31.01. - 03.02.

 


Pokud prostě jiní jste a jste na to náležitě pyšní, tak se převlékněte do kostýmu svého oblíbeného superhrdiny a vyrazte na festival popkultury.

 

PragoFFest 2019

SFK Avalon o.s.

31.01. - 03.02.

Zalezte pod zem!

Máte někdy pocit, že by vám bylo nejlépe, kdybyste zalezli pět sáhů pod zem? Tady máte možnost! A ještě poznáte místa, kde Jaroslav Foglar čerpal inspiraci ke svým románům.

 

Pražské podzemí ve foglarovkách a skutečnosti

Městská knihovna v Praze

30.01. 17:00

Kde smutek zajíst a zapít

Pro milovníky asijských jídel máme pozvánku na tchajwanský street food. Ostrá jídla pak můžete zapít jedním či dvěma výstavními kousky.

 

Taiwanský street food

HOJA

01.02. 17:00


 

Pivo, Bier & Ale EXPO 2019

Kongresové centrum

29.01. - 30.01.

Kde se pobavit s dětmi

Ať už budou známky na vysvědčení jakékoli, popadněte děti a jděte se rozptýlit na některou z těchto akcí.

 

Maskovaný Altík 2019

Studio Alta

29.01. 15:00


 

STARTUJEME CESTU S MAXÍKEM KOLEM SVĚTA

Centrum Černý Most

31.01. 15:00


 

Říkánky a hýbánky 2019

Městská knihovna v Praze

01.02. 10:00
clanky5/trnka.jpg

přehled článků

V dubnu si zdarma zahrajete Prahaton, nadlábnete se na Street Food festivalu nebo si podle dobrého křesťanského vychování upálíte nějakou tu čarodějnici. Ale nejen to!

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

V metropoli najdete únikové hry velmi dobré, průměrné, ale bohužel i špatné. První únikovka otevřela v Praze přibližně před dvěma lety. Dnes najdete ve městě více než 100 únikových her. Vybrali jsme ty nejzajímavější.