Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Nepřizabijte se o víkendu polštářem, ale ani na něm nezůstaňte ležet!

zábava | 23. 11. 2012

Chcete si užít stylové kavárenské povalečství? Vyražte do nového New York Café Prague.
 

Čerstvě se tento týden také otevřelo burgerové bistro Dish. Ale otevírá se toho ještě víc. Od čtvrtka probíhá Mezinárodní festival alpinismuFestival francouzského filmu i výstava v DOXu Kartografie naděje, odkud, jak už asi víte, můžete brnknout na pár čísel do Poslanecké sněmovny. 

Pokud vám jen alpinismus a francouzské filmy nestačí, zajděte od pátku na Mezinárodní festival outdoorových filmů. A nebo prožijte extrémní sporty na vlastní kůži v Úněticích, kde proběhne Pražský parkový survival. Můžete tam vzít i děti, bude pro ně připravena minitrať. 

Jestli máte chuť zapařit, nevynechejte párty Re:Dress, kde můžete snadno přijít k novým kouskům oblečení. Milovníci kultury zamíří rovnou na končící Festival alternativa nebo na výstavu Bravos - součaný španělský design. Závěrečnou peckou víkendu je ale nedělní polštářová bitva!

5jepg%281%29.jpg

Pro čtivé webomoly:
Každý může být mobberem - třeba na polštářové bitvě
Jak s námi šéfkuchař prošmejdil pražské viettown SAPU
"Naší Praze chybí moře a brněnský klid," říkají herci z Divadla ABC
Pecka týdne: Kryštof, Tata Bojs, Skyline a jejich bubeníci - půjdou na STOMP?

přehled článků

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!