Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

O víkendu si s sebou nezapomeňte občanky

zábava | 18. 10. 2012

Ideální víkend pro starší 18 let - opijte se ve vyšperkovaném klubu a vyrazte na hodně expresivní výstavu do DOXu.

Litry čokolády na vás budou čekat v pátek na Čokoládové párty, hektolitry piva zase na October Festu  v SaSaZu. A nějaké ty drinky v klubu Chameleonkterý v pátek slavnostně otevírá nové prostory. Otevírá se i výstava Amor psýché akce - Vídeň. Ale pozor, jen pro 18+!

Chcete se stát profesionálním yoyerem? Zamiřte v sobotu na Yoyo mistrovství ČR. Sobota je také Světovým dnem squashe. Jestli chcete tenhe sport vidět na olympiádě, podpořte ho na akci Koukej jako Koukal. Potrénovat němčinu ještě stihnete na Das Filmfestu  a britskou angličtinu s Alexem Clarem během posledního dne Be Twenty  v Roxy.
 

přehled článků

Případnou podzimní depresi můžete zahnat třeba jídlem. Chystá se břevnovské posvícení, pražský Oktoberfest i festival čokolády. U srdce vás zahřeje i pomoc druhým na open-air akci spojené s vypouštěním papírových lodiček.

13 nových možností, kde se v Praze najíst, pobavit či zasportovat. Nové bistro vyrostlo přímo pod petřínskou rozhlednou, k lepšímu se mění holešovická tržnice, Žižkov má dům plný radosti a sladkou tečku si vychutnáte ve staronové cukrárně Ollies...

Vybrali jsme sedm tipů, kam za hezkého počasí, ale klidně i na podzim, můžete v metropoli vyrazit s vašimi ratolestmi, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen schovat před žárem letního slunce.