Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

O víkendu si s sebou nezapomeňte občanky

zábava | 18. 10. 2012

Ideální víkend pro starší 18 let - opijte se ve vyšperkovaném klubu a vyrazte na hodně expresivní výstavu do DOXu.

Litry čokolády na vás budou čekat v pátek na Čokoládové párty, hektolitry piva zase na October Festu  v SaSaZu. A nějaké ty drinky v klubu Chameleonkterý v pátek slavnostně otevírá nové prostory. Otevírá se i výstava Amor psýché akce - Vídeň. Ale pozor, jen pro 18+!

Chcete se stát profesionálním yoyerem? Zamiřte v sobotu na Yoyo mistrovství ČR. Sobota je také Světovým dnem squashe. Jestli chcete tenhe sport vidět na olympiádě, podpořte ho na akci Koukej jako Koukal. Potrénovat němčinu ještě stihnete na Das Filmfestu  a britskou angličtinu s Alexem Clarem během posledního dne Be Twenty  v Roxy.
 

přehled článků

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!