Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
květen

Růžový Máj na Náplavce

Farmářské tržiště - Náplavka

zpět na výpis akcí
 

Degustační festival růžových vín a klaretů. Více než 25 českých vinařů. Teplá i studená gastronomie, míchané nápoje. Jazz a swing.

Datum:19. 05. 19
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 21:00
Kategorie: gastro|vinárny, festivaly

Noblesní dámy v kloboucích a rukavičkách se sklenkou růžového, pánové tvořící garde, rovněž s růžovým, sem tam tanec a růžová nálada!

Vína naléváme (jako každý rok) výhradně do festivalových sklenic. Víno patří nepochybně do skla a zároveň eliminujeme plastový odpad tím, že nenaléváme do plastových kelímků.

Vstup na akci zdarma. Degustační set, který zahrnuje 0,35l sklenici z českého skla od Crystalexu (Nový Bor), tištěný katalog s přehledem vinařů a dalšími informacemi a propisku, kterou si můžete dělat poznámky do katalogu, zakoupíte v den festivalu na pokladně za 100,- Kč.

Farmářské tržiště - ...
Tel: 608099991
Rašínovo nábřeží
Praha, 128 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos promítají filmy pod širým nebem. Tady je velký přehled 21 letních kin v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: