Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
28
únor

Arthur Jafa - komentovaná prohlídka

Galerie Rudolfinum

zpět na výpis akcí
 

Komentovaná prohlídka výstavy amerického filmaře a umělce Arthura Jafy v Galerii Rudolfinum.

Datum:28. 02. 19
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 19:00
Kategorie: kultura|galerie

Jak Arthur Jafa ve své tvorbě identifikuje specifickou vizuální estetiku? Odkazy kterých umělců je Jafova tvorba prostoupena? A kdo nebo co je Missylanyus?

Komentovaná prohlídka výstavy amerického filmaře a umělce Arthura Jafy A Series of Utterly Improbable, Yet Extraordinary Renditions (featuring Ming Smith; Frida Orupabo and Missylanyus) s komentářem kurátora výstavy Petra Nedomy se koná ve čtvrtek 28. února od 18:00.

Americký umělec, filmař a kameraman Arthur Jafa (*1960, Tulepo, Mississippi) se tři desetiletí věnuje své dynamické tvorbě zahrnující filmy, artefakty a happeningy, které se odkazují k univerzální  a specifické charakteristice černošské existence, kterou zároveň zpochybňují. Svými díly se snaží převyprávět historii afroamerické vizuální estetiky, a přispět tak k otevření tohoto tématu v novém horizontu.

Galerie Rudolfinum
Tel: +420 227 059 205
Alšovo nábřeží 79/12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: