Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
únor

Music Club Jilska 22 Opening

Music Club Jilská 22

zpět na výpis akcí
 

Srdečně zdravíme všechny příznivce elektronické taneční muziky, parties a clubbingu.

Začátek:15. 02. 19
Konec:17. 02. 19
Cena:100 Kč
Čas:21:00 - 09:00
Kategorie: kultura| hudba zábava|party a kluby,

Rádi bychom Vás pozvali na velký otvírací víkend našeho nového klubu v centru Prahy. Music Club Jilská 22 je nový taneční klub s lounge zónou zaměřený převážně na elektronickou taneční hudbu v jejích nejrůznějších, povětšinou alternativních a klubových odstínech, ale nejen to. Žánry jako house, techno, drum and bass ale i psy trance a acid jazz u nás jistě budou nacházet své pravidelné místo, to však neznamená že občas neuděláme i nějaký ten koncert anebo jiné vystoupení, produkci ..
Pro tuto vyjímečnou příležitost jsme pozvali velmi speciálního hosta z New Yorku a Berlína a je nám ctí představit Vám eLBee Bad - The Prince of House Music. Tento dlouholetý producent a dj má na svém kontě téměř nekonečnou řadu skladeb, které si vždy našli cestu na ty nejprestižnější a nejžhavější taneční parkety planety, stejně jako nespočet djských setů. On je jedním z těch, kdo svou tvorbou a životem utvářel techno a house do podoby, jak je známe dnes. Je nám velkým potěšením i ctí, že ho můžeme touto formou přivítat v Praze, a že to bude zrovna on, kdo takto pokřtí náš nový klub.
Doprovodí ho v tom nespočet místních známých a kvalitních djů.
Otvírací víkend je připraven jako dvoudenní party přičemž páteční večer budeme mít regulérní djský marathon, kdy každý dj zahraje zhruba hodinový set zatímco v sobotu dáme djům větší prostor, aby mohli jít více do hloubky.
Věříme, že si v útulném a stylovém prostředí našeho klubu, jednoho z nejstarších pražských sklepení adaptovaného na taneční klub s kvalitním zvukem si tuto party opravdu užijete.

Pátek 15.2.
ELBEE BAD
(New York/Berlin)
Oldschool house set
KIM PIXA
JOSEF SEDLOŇ
BABE LN
STANZIM
NKYP
AIRTO
CRAZYHELENA
(Austria-Bohemia)
GREG XTA
PUBLIC
FOSE
JOHN BELIEVE

Sobota 16.2.
ELBEE BAD
(New York/Berlin)
Freestyle techno set
NIKA 77
PAVEL KREJDL
JOSS CROOKS
ROBOT
VILEM
SPEJBL

Po oba dny se dveře klubu otevřou ve 21 hodin a konec party je naprosto otevřený, takže možné je opravdu cokoliv.

Vstupné je vzhledem k obsazení symbolické 100,- Kč a platí navíc na oba dva dny ( možná i 3)

Music Club Jilská 22
Tel: 733 773 491
Jílská 22
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: