Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
05
březen

Norsko - země, kde slunce nezapadá (přednáší Tomáš H...

Centrum Černý Most

zpět na výpis akcí
 

CYKLUS CESTOVATELSKÝCH PŘEDNÁŠEK 2019

Datum:05. 03. 19
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 19:30
Kategorie: zábava| poznání|cestování

Procestujte s Tomášem Norsko a zažijte dobrodružství nevídaných rozměrů u moře nebo v horách, kde on sám strávil několik měsíců. Na své si přijdou fotografové, cestovatelé a milovníci nedotčené přírody. Nekonečné fjordy, dramatické útesy, vysoké hory, ale i písčité pláže. Dozvíte se vše, co budete potřebovat vědět o cestě za polární kruh. Odnesete si tipy na nejkrásnější výhledy v Evropě.
Tomáš Havel je mladý cestovatel a fotograf, který si svou fotografickou tvorbou vybudoval úspěšný instagram, kde ho sleduje více než 120.000 lidí. Přijďte si poslechnout nejenom o zajímavých místech Norska, ale i tipy jak být úspěšný na instagramu.
===
KDE: v Centru Černý Most v multikině CineStar
KDY: každé první úterý v měsíci od 18:00
PŘEDNÁŠÍ: fotograf Tomáš Havel
MODERUJE: Karel Wolf, info@kolemsveta.cz
VSTUPNÉ: Zdarma, ale pouze pro členy Věrnostního programu Centra Černý Most. Registrace zde: http://centrumcernymost.cz/loyaltyprogram

Centrum Černý Most
Tel: 281918100
Chlumecká 765/6
Praha 9, 198 19
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: