Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
listopadu

Martin Hrubý a Bůhví v Besedě

Malostranská beseda

zpět na výpis akcí
 

Zahrajeme písně zbrusu nové i ty časem prověřené. Přivítáme na světlo světa nový singl i s videoklipem.

Datum:14. 11. 18
Cena:175 Kč
Čas:20:30 - 23:30
Kategorie: kultura|koncerty, hudba

Ve středu 14. listopadu bude na koncertě v pražské Malostranské besedě v předpremiéře promítnut videoklip k novému singlu s názvem „Železniční“. Martin Hrubý chystá vydání celého alba svých písní, a tak letos vypouští do světa jeden singl za druhým. Po písních „Kosmická“ a „Vrátit se na Zem“ bude toto již třetí ochutnávka z chystané desky. Na zpěvákově YouTube kanále je premiéra klipu „Železniční“ plánována až na neděli 25. listopadu. Pro fanoušky bude tedy tato slavnostní předpremiéra jistě vítaným zpestřením koncertu, na kterém Martin se svou kapelou Bůhví zahraje krom písní z alba „Trojka“ a novinek i to nejlepší z klasického repertoáru kapely, která českou hudební scénu krášlí již od roku 1995.

Malostranská beseda
Tel: 257409123
Malostranské náměstí 21
Praha 1, 11800
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: