Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
říjen

Climbing 4 everybody

Metropole Zličín

zpět na výpis akcí
 

Lezení pro každého. Veřejnosti budou od čtvrtka 25. 10. k dispozici cesty, které jsou dostupné nováčkům i malým dětem.

Začátek:25. 10. 18
Konec:31. 10. 18
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 21:00
Kategorie: zábava| sport|adrenalin sporty, relaxace, ostatní pro děti|

Český horolezecký svaz v rámci projektu Erasmus+ umožní od 25. 10. do 31. 10. návštěvníkům Metropole Zličín jedinečný zážitek, vylézt až k vrcholu po stěně Mistrovství České republiky nebo na stěně pro širokou veřejnost.

Veřejnosti budou od čtvrtka 25. 10. k dispozici cesty, které vyjadřují heslo „Climbing for everybody“/ „Lezení pro každého“ - tedy dostupné nováčkům i malým dětem. V loňském roce této možnosti využilo více než 700 dětí. Letos jsou motivací odměny od outdoorového odborníka a partnera akce, značky RockPoint.

Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost proběhne o víkendu 27. - 28. 10. za účasti nejlepších českých lezců a od pondělí 29. 10. pak budou na profilu stěny postaveny poněkud náročnější cesty pro veřejnost, ale stále v duchu „Climbing for everybody“. Zde už nebude zcela samozřejmé dosažení vrcholu, ale zato každý úspěšně překonaný krok bude důvodem k radosti a úsměvu.

O bezpečnost lezců se budou starat certifikovaní jističi, a dalším bezpečnostním prvkem bude i možnost zapůjčení lezeckého vybavení přímo na místě.

Těšíme se na Vás v Metropoli Zličín 25. – 31. 10.!

Metropole Zličín
Tel: 226 081 540
Řevnická 121/1
Praha 5, 155 21
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: