Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
září

Pražské křižovatky // 2018 //

Nová scéna

zpět na výpis akcí
 

Mezinárodní divadelní festival Pražské křižovatky

Začátek:29. 09. 18
Konec:07. 10. 18
Cena:od 690 Kč
Čas:20:00 - 20:30
Kategorie: kultura|divadla

Festival věnovaný politickému a divadelnímu odkazu Václava Havla, do Prahy opět přiveze výjimečná zahraniční představení. Pražské křižovatky potvrdí svou pozici výjimečného festivalu, na jehož programu se střetává jak progresivní činohra, tak i další mezižánrové projekty. Součástí budou – stejně jako vloni – debaty s tvůrci, přednášky a diskuse a festival se usídlí ve všech prostorách Nové scény.

Festival otevře inscenace holandského souboru De Warme Winkel Gavrilo Princip – v roce stoletého výročí konce první světové války De Warme Winkel derniérují dílo, které se metodou populárního live cinema nahlížejí na jeden z nejzmapovanějších osudů dvacátého století: s humorem, ironií i jistou tragikou. 

V Praze se objeví hvězdy mezinárodní divadelní scény, s nimiž se domácí publikum zatím nemělo možnost seznámit. Přijede Tiago Rodrigues s inscenací If a Window Would Open, Féderico León s Las ideas, choreograf Simon Mayer s inscenací Sons of Sissy a další. V průběhu festivalu promítneme film My Country; a Work in Progress, který vznikl na základě stejnojmenné inscenace londýnského Národního divadla na téma brexitu. 

Festival zakončí inscenace Brodskij/Baryšnikov divadla New Riga Theatre, v níž vystoupí domácímu publiku dobře známý Michail Baryšnikov.


KOMPLETNÍ PROGRAM: bit.ly/PROGRAM_2018

Zvýhodněné FESTIVALOVÉ PASY právě teď v prodeji: 
???? bit.ly/Festivalový_pas_2018 ????

Nová scéna
Tel: 224 931 482
Národní 4
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: