Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
září

Žižkovské mezidvorky 2018

Žižkovské mezidvorky

zpět na výpis akcí
 

Jednodenní multižánrový festival dvorků a vnitrobloků Dolního Žižkova.

Datum:29. 09. 18
Čas:12:00 - 20:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Jednodenní multižánrový festival dvorků a vnitrobloků Dolního Žižkova.

Dolní Žižkov vždy byl a jistě i zůstane obklopen svou specifickou atmosférou a málokdo ví, že se zde nachází tolik krásných a tak trochu neobjevených dvorečků. Dvorky a zahrádky ve vnitroblocích nabízí totiž úžasný klid a návštěvník tak téměř zapomene, že se právě nachází v centru Prahy. Každý z dvorků je navíc jiný a tak i ideální pro různorodé aktivity od výstav, koncertů až po opékání buřtů nebo dokonce tetovacích dýchánků. Jednoduše i letos Žižkovskémezidvorky nabídnou zajímavý a pestrý program, který, jak už je zvykem, je pro návštěvníky zdarma.

Do letošního ročníku se zapojili My Coffee Story, BIKE JESUS, Punctum, Galerie Prokopka, Betlémská kaple, Brix Bar & Hostel, Mon Ami, Zastav se, Kukmal Hilda v Přestupní Stanici. 

Na každém dvorku budou k dispozici letáčky s programem a s mapkou, kde všechny dvorky najít. 

Žižkovské mezidvorky
Tel:
Praha 3
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V dubnu si zdarma zahrajete Prahaton, nadlábnete se na Street Food festivalu nebo si podle dobrého křesťanského vychování upálíte nějakou tu čarodějnici. Ale nejen to!

Doporučujeme vyzkoušet: