Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

18
září

Dernisáž výstavy MAXIM / Alchymista

Vnitroblock

zpět na výpis akcí
 

Nyní je čas uvolnit stěny něčemu novému a s úspěšnou výstavou se pořádně rozloučit.

Datum:18. 09. 18
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 22:00
Kategorie: kultura|galerie

Kdo se 11.8. objevil na střeše Kotvy na vernisáži výstavy MAXIM / Alchymista, má dost možná ještě v živé paměti, v jak velkém stylu to bylo. Více jak pět týdnů jste pak celou výstavu mohli potkávat ve Vnitroblocku a Kavárně co hledá jméno. Nyní je však čas uvolnit stěny něčemu novému a s úspěšnou výstavou se pořádně rozloučit.

Tentokrát zůstaneme mezi domácími zdmi Vnitroblocku, kde se můžete znovu osobně potkat s tvůrcem obrazů MAXIMem, kterého i tentokrát hudebně doprovodí jeho dvojče Karel Havlicek, jeden z nejvýznamnějších současných hudebních skladatelů. A protože se Karel zařekl, že na jiné vernisáži než svého bratra vystupovat nebude, bude to taky na nějakou dobu poslední art event, kde tohle duo můžete zažít pohromadě v akci.

Stejně jako na vernisáži, i tentokrát chystáme v průběhu večera několik překvapení, které postupně odhalíme. Jedno vám prozradíme však už teď, MAXIM chystá ve Vnitroblocku murál, který bude na dernisáži odhalen! Co vás čeká dál? 

Sledujte tuto událost, ať vám nic z toho neunikne.

Vnitroblock
Tel:
Tusarova 791/31
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: