Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
září

Den otevřených dveří v Divadle Kampa

Divadlo Kampa

zpět na výpis akcí
 

Vydejte se do ulic Prahy a stavte se i v Divadle Kampa!

Datum:15. 09. 18
Čas:15:00 - 21:00
Kategorie: kultura|divadla

15. září se po celé České republice koná akce Zažít město jinak. Vydejte se do ulic Prahy a stavte se i v Divadle Kampa! Máme pro vás skvělý program a VSTUP JE ZDARMA! 

PROGRAM PRO DĚTI A RODINY 
Pohádkové novinky letošní sezóny, jedno malé poetické překvapení a výtvarná dílna.

Od 15:00 - Heidi, děvčátko z hor / DIVADLO CYLINDR / čtená ukázka z připravovaného představení pro děti dle známé knihy autorky Johanny Spyriové. Na jaro 2019 plánujeme premiéru příběhu o malé Švýcarce, jejím dědečkovi a dalších kamarádech z Alp i z města. V rámci Dne otevřených dveří představí příběh malým i velkým posluchačům Iveta Dušková, hudebně ji bude doprovázet Vojtěch Duřt. 

Od 15:30 - Poetické divadelně-výtvarné překvapení pro děti i dospělé / DIVADLO CYLINDR / nic víc neprozradíme, ale určitě si tuto krásu nenechte ujít. Účinkují Iveta Dušková, Agáta Menšík Dušková a Petr Herold. 

Od 17:00 - Králové Tramtárie / DIVADLO UJETO / ukázka z pohádkové komedie o nevšedních cestách za štěstím a láskou na motivy děl Lindy de Haanové a Sterna Nijlanda "Princ a princ" a "Král a král a rodina". Účinkuje fenomenální DIVADLO UJETO složené z herců s mentálním hendikepem i těch bez hendikepu - Dagmar Filípková, Jaroslava Krpálková, Ilona Labuťová, Josef Fojt, Patrik Horvát, Martin Vejman, Martin Vošmik a Štěpán Smolík. 

Od 15-18h - Výtvarná dílna / po celé odpoledne můžete s dětmi vyrábět a tvořit pod taktovkou Dany Heroldové, naší dvorní kostymérky, tvůrkyně masek, loutek a jiných scénických prvků.

VEČERNÍ PROGRAM 
Principálka a ředitelka Divadla Kampa Iveta Dušková vám představí, co vás v této sezóně čeká a nemine + ukázky z vybraných inscenací domácího souboru CYLINDR.

Od 19:00 - BlaŽenka / DIVADLO CYLINDR / ukázka z pohybově-hudebního představení o ženě, o ženách, pro ženy (i pro muže), které bylo v posledních dvou sezónách staženo z repertoáru kvůli mateřským povinnostem několika protagonistek. V této sezóně se opět na jeviště Divadla Kampa vrací a vy se můžete přijít podívat, co je vlastně BlaŽenka zač. Režie Iveta Dušková. Účinkují Petra Bílková, Pavla Drtinová, Vanda Hauserová, Klára Jakubová, Agáta Menšík Dušková a Jana Steidl-Kindernayová.

Od 19:45 - Edith Piaf: Dnes nechci spát sama / DIVADLO CYLINDR / nechte se nalákat na nejnovější z novinek souboru CYLINDR, příběh a šansony nesmrtelné Edith v podání Vandy Hauserové a Petry Bílkové. Režie Iveta Dušková.

Od 20:30 - Neskonalá / DIVADLO NAHRANĚ / spřátelený divadelní soubor NaHraně představí ukázku z jejich nejnovějšího kousku. Šibeniční humor Michela Fabera spolu s poetickou melancholií Jiřího Bulise. Kabaret o tom, jak tragické je najít životní lásku, protože ji dřív nebo později ztrácíme.

Akce se koná pod záštitou Zažít město jinak. 

Divadlo Kampa
Tel: 776447744
Nosticova 2a
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: