Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
září

Vegefest - 8. ročník

Vegefest

zpět na výpis akcí
 

Po sedmi letech existence dokončil festival proměnu na festival věnovaný udržitelnému a soběstačnému životnímu stylu. 

Začátek:29. 09. 18
Konec:30. 09. 18
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: gastro|festivaly

Srdečně zveme na 8. ročník Vegetariánského festivalu, který po sedmi letech existence dokončil proměnu z festivalu zaměřeného zejména na stravování na festival věnovaný udržitelnému a soběstačnému životnímu stylu. 

V novém hávu bude festival sestávat hlavně z přednášek a workshopů z oblastí permakultury, přírodního stavitelství, zdravého stravování, domácí výroby, zero waste, alternativních zdrojů energií, lokální ekonomiky, komunit, osobního rozvoje a dalších. 
Doplněno zdravým vegetariánským i veganským občerstvením a volně plynoucím doprovodným programem okolo ohně v týpí.

Vegefestu na Vyšehradě bude v létě předcházet týdenní FESTIVAL SOBĚSTATEČNOSTI, který proběhne ve dnech 22. – 29. července 2018 na Sklenářce a poskytne větší prostor pro praxi (stavba ekodomu, kurz vaření, tesařiny, práce s hlínou, tvoření permakulturních záhonů a další).

Vegefest
Tel: 777 078 716
Vyšehrad
Praha 2
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: