Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
26
července

1000 a jedna chuť rumu - řízená degustace

Barlife

zpět na výpis akcí
 

Tipy a triky zkušených barmanů první kategorie. 

Datum:26. 07. 18
Cena:1 599 Kč
Čas:18:00 - 20:00
Kategorie: poznání|kurzy

Nejoblíbenější značky a produkty. Speciality, které nejsou běžně v distribuci. Nové trendy, kterými dnes žijí insideři a zítra budou pulsovat nejen českou barovou scénou. Ochutnejte z pod pokličky toho nejlepšího ze světové nápojové gastronomie a poznejte, jak to žije na druhé straně baru. V prostorách a pod hlavičkou magazínu Barlife, exkluzivního dvouměsíčníku o nápojích a mixologii, který sleduje i udává trendy českého nápojového businessu a je nejčtenějším časopisem mezi profesionály.

Kurz obsahuje: 1 x welcome drink, 10 x vzorek pro řízenou degustaci, čerstvé plněné bagety. Neomezené nealko, káva, čaj a Red Bull. Každý účastník navíc dostane vstupenku na Prague Bar Show 2018.  

Barlife
Tel:
Vinohradská 50
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: