Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
05
duben

Rostlinná štafeta vol. 4

Zahrada na niti

zpět na výpis akcí
 

Rostlinný večírek, kde si opět vyměníme svoje nechtěné výpěstky za nechtěné výpěstky někoho jiného.

Datum:05. 04. 18
Cena:Zdarma
Čas:16:00 - 20:00
Kategorie: poznání|fauna a flora

Máte doma rostliny, řízky, semínka, které nechcete, nevejdou se vám domů, je vám líto rostliny vyhazovat nebo máte prostě moc stejných druhů a chtěli byste nějaké jiné? Nejste zatím moc velký pěstitel, ale rádi byste si domů pořídili květiny s příběhem? Tak to potřebujete přijít na Rostlinnou štafetu!

Oslavme příchod jara čtvrtým kolem rostlinného večírku, kde si opět vyměníme svoje nechtěné výpěstky za nechtěné výpěstky někoho jiného. Vítány jsou i semínka, řízky, sazenice a vlastně jakékoliv rostliny, ať už pokojovky nebo ty zahradní!

Účast není podmíněná přinesením rostliny, jedinou podmínkou je, že si každý účastník musí MINIMÁLNĚ JEDNU ROSTLINU ODNÉST!!! Pokud si k rostlinkám připravíte i cedulky s příběhem (od koho rostlina je, jak se k vám dostala, nebo proč jí posíláte dál) budu moc ráda, protože příběh dělá hodně a k rostlině pak má nový majitel hned jiný vztah, když o ní něco ví ;-)

Trochu se mi doma pomnožily i nějaké ty štafetové královny pilei peperomioides, takže i královna bude a doufám, že se objeví i nějaké od ostaních pěstitelů! (Pokud neznáte štafetovou královnu pileu, tak šup sem -> goo.gl/vdlffb)

Budu se na vás těšit já, spousta nechtěných kytek a malé pohoštění, aby se nám dobře povídalo nejen o rostlinách!

Zahrada na niti
Tel: 725817858
Školská 7
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: