Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
březen

Ladies Bazar

Kostel na lodi

zpět na výpis akcí
 

Akce, kam můžeš přinést své starší, zachovalé oblečení nebo třeba i kabelky a další doplňky, a místo toho si odnést něco nového.

Datum:02. 03. 18
Cena:Zdarma
Čas:16:00 - 20:00
Kategorie: lifestyle|Móda

Nevejde se ti už oblečení do skříně? Taky máš ve svém šatníku kousky, které nenosíš, ale které by mohly udělat radost někomu jinému? Nebo bys naopak uvítala něco nového a neokoukaného?

Tak přesně proto tu máme „Ladies Bazar – Swap Party“ neboli akci, kam můžeš přinést své starší, zachovalé oblečení nebo třeba i kabelky a další doplňky, a místo toho si odnést něco nového, co tvůj šatník trochu oživí.

Akce se koná pro všechny ladies z ICF Praha, jejich kamarádky a všechny nadšenkyně swap.

Mimo to, že budeš mít možnost „vyměnit“ své oblečení, si budeš moct posedět s kamarádkami nad dobrou kávou nebo koktejlem, popovídat si, nebo si něco vyrobit.

Akce se koná v pátek 2.3. od 16 do 20 hodin v Kostele na lodi. Přijít můžeš kdykoli v průběhu. Hlavní bod programu ale nastane v 18:30 – těšíme se, že se tam potkáme!

Pokud chceš darovat oblečení, boty, kabelky nebo doplňky, budeme moc rády! Prosíme tě ale o to, aby to byly věci pěkné, vyprané, voňavé a pokud je to třeba, tak i vyžehlené. Darovat můžeš i oblečení pro miminka a batolata.

Sběr oblečení bude probíhat v neděle 18. 2. a 25. 2. po ranních i večerních celebrations. Věci můžeš odevzdat do místnosti Kids za barem.

Vstup na akci je volný, registrace není nutná. Oblečení se bude prodávat za symbolické ceny, výtěžek z akce poputuje nadaci Feed The Hungry.

Kostel na lodi
Tel:
V Přístavu
Praha 7
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: