Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
duben

Blešák a hadrák v Alibi

Kavárna Alibi

zpět na výpis akcí
 

Na jaře uklízíš skříň a nevíš co s tím vším? Tak to zase přines do Alibi a vyměň to za jinou sukni nebo kalhotu! 

Datum:29. 04. 18
Čas:14:00 - 17:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

A nemusíš chodit do obchodů a kupovat nové oblečení, protože si určitě něco vybereš a za ušetřený peníze si dáš kafe! 

A tentokrát máš tři možnosti účasti! Můžeš se jen zbavit oblečení v "hadrárně", kde bude dostupné zadarmo, můžeš přijít jen okouknout, co budeme mít, anebo jej můžeš zkusit prodat. Pokud zvolíš třetí možnost, napiš nejpozději do středy 26.4. na mail dbossova@gmail.com a dozvíš se víc! 

Veškéré oblečení z "hadrárny", které nenajde nového majitele, darujeme obchodu Dobrý skutek. Obchod Dobrý skutek funguje od 24.1. tohoto roku na adrese Jugoslavských partyzánůu 36, tram zastávka Zelená. Každý měsíc přispívá na jinou neziskovou organizaci, která pomáha zvířatům nebo přírpdě, naposledy na organizaci Psí život.

Kavárna Alibi
Tel:
Svatovítská 6
Praha 6, 160 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: