Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
srpna

Tančírna v zahradním altánku radia Regina

Letní scéna Regina

zpět na výpis akcí
 

Že vás latinsko-americké rytmy nenechávají v klidu? Přijďte se naučit argentinské tango a rozjeďte to jako profesionálové.

Datum:10. 08. 17
Cena:Zdarma
Čas:18:30 - 20:00
Kategorie: sport|tanec, poznání| workshopy

Přijďte si zatančit argentinské tango ve čtvrtek 10. srpna v rámci Letní scény Regina v zahradě budovy Českého rozhlasu Regina, Hybešova 10, Praha 8 Karlín (v parku vedle Invalidovny).

V čase 18:30 - 19:00 se můžete zúčastnit bezplatné lekce základů argentinského tanga pro začátečníky. Lekci povedou Sára Prchalová a Walter Ruben Trujillo (ARG). Není třeba žádný dress code ani speciální obuv.

Od 19:00 do 20:00 se koná tančírna argentinského tanga. Tančí se na dlaždičkách zahradního altánku (viz foto), doporučujeme proto starší obuv. K tanci a poslechu hraje Sára.

Letní scéna Regina
Tel: 606570823
Hybešova 10
Praha 8
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: