Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
11
července

Zasaď to!

Přístav 18600

zpět na výpis akcí
 

Srdečně Vás zveme na úterý 11.7. do Přístav 18600 na společné osázení bylinkových záhonů.

Datum:11. 07. 17
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 22:00
Kategorie: poznání|fauna a flora

V prvním týdnu v červenci pro Vás ve spolupráci se spolkem Nezevli jen tak a Přístav 18600 připravíme vyvýšené záhony s posezením a k jejich využití už bude chybět jediné, totiž rostliny. Ty chceme zasázet společně s Vámi všemi, kteří rádi chodíte na Rohanský ostrov, bydlíte v okolí bližším či vzdálenějším nebo jen nemáte na okeních parapetech a zahrádkách dostatek místa na pěstování bylinek. 

Chceme pěstovat rozmarýn, bazalku, tymián, petržel, mátu, pažitku, meduňku a další býlí. Nějaké rostliny pro Vás připravíme, ale budeme moc rádi, když si přinesete i vlastní, aby jich bylo dost. Kdo by mě v plánu donést nějaké sazenice, napište nám, prosím, abychom věděli, kolilk toho býlí bude :) Již zelené záhony pak budou k dispozici po celé léto pro všechny, kteří budou mít o bylinky zájem. Ať už k okořenění salátů, polévek, výrobu letních drinků nebo dalších pochutin. 
Tak neváhejte a přijďte sázet!

Přístav 18600
Tel: 602 306 123
Rohanský ostrov
18600
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: