Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
června

Merkádo - Latinská Amerika na Jiřáku

Merkádo

zpět na výpis akcí
 

Merkádo promění počtvrté v řadě Náměstí Jiřího z Poděbrad v Latinskou Ameriku. Letošní téma festivalu je CHILLI !!

Datum:22. 06. 17
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 21:00
Kategorie: gastro|festivaly

Merkádo, trhy s bohatou nabídkou exotických jídel, nápojů, uměleckých výrobků a doprovodným hudebním a tanečním programem, ve čtvrtek 22.června od 9 do 21 hodin promění Náměstí Jiřího z Poděbrad v Latinskou Ameriku: energickou, plnou hudby, rytmu, tance a cizokrajných vůní. Letošní ročník Merkáda představí na více jak čtyřicet vystavovatelů nabízejících výhradně zboží ze zemí Střední a Jižní Ameriky!

Budete si moci odnést domů řadu pochutin, které k Latinské Americe neodmyslitelně patří: od kávy, kakaa, chilli přes exotické ovoce až po jihoamerická vína, koření. Kromě toho budete mít příležitost zakoupit si i originální bižuterii, textílie či bytové doplňky. Na Merkádu ochutnáte národní jídla z řady latinskoamerických zemí: Argentiny, Brazílie, Hondurasu, Kuby, Panamy, Kolumbie, Venezuely, Kostariky, Mexika či Peru. Jídla budou připravována Latinoameričany žijícími v České republice. Představí se i řada vybraných restaurací, zaměřených na latinskoamerickou kuchyni.

V rámci doprovodného kulturního programu se můžete těšit na výstavu v rámci V. Bienále latinskoamerického umění: Barvy Latinské Ameriky, která se uskuteční za významné podpory Magistrátu hl. m. Prahy a jehož tradičními pořadateli jsou zastupitelské úřady latinskoamerických zemí v Praze.

Merkádo
Tel: 732 361 325
Náměstí Jiřího z Poděbrad
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: