Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
června

Musa: Signatura

Mánes

zpět na výpis akcí
 

Musa (vlastním jménem Lukáš Musil) představuje svou výtvarnou tvorbu na výstavě s názvem Signatura.

Začátek:07. 06. 17
Konec:09. 07. 17
Čas:10:00 - 20:00
Kategorie: kultura|galerie

Jde o první takto rozsáhlou pražskou expozici mladého výtvarníka, který už dosáhl uznání jako mezinárodně proslulý tatér. Vzájemný vztah člověka a zvířat (která jsou hlavním tématem výstavy) vidí Musa jako komunikaci.

„Když jsem začal kreslit zvířata, cítil jsem se velmi bezpečně, vnímal jsem, že zvířata neznají přetvářku. Ani ta svobodná, mnohem svobodnější než my, ale dokonce ani ta zotročená, mnohem zotročenější než lidé.” Součástí Musovy autorské výstavy je i vydání dvou publikací – Slabikáře, v němž se hravým způsobem spojují obrazy zvířat se základními stavebními kameny abecedy, a Bestiáře, který je nesoustavnou Musovou zoologií, určenou pro dospělé.

Mánes
Tel: +420 730 150 772
Masarykovo nábřeží 250/1
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: