Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
srpna

Das Sommerkino Praha: Kolonie

Klubovna

zpět na výpis akcí
 

Film je inspirovaný skutečnými událostmi odehrávajícími se v chilské kolonii Dignidad za Pinochetova režimu.

Datum:09. 08. 17
Cena:Zdarma
Čas:21:00 - 23:00
Kategorie: kultura|kina

Drama Kolonie režiséra Floriana Gallenbergera je inspirovaný skutečnými událostmi odehrávajícími se v chilské kolonii Dignidad za Pinochetova režimu.aChile, 11. září 1973. Statisíce protestují v ulicích Santiaga proti generálu Pinochetovi, který se pučem proti prezidentovi Salvadorovi Allendemu chce dostat k moci. Mezi demonstranty jsou také Lena a její přítel Daniel. Bezpočet demonstrantů je zatčen v urputných bojích s tajnou službou, včetně Daniela a Leny. Daniel je ještě v noci unesen na neznámé místo do Kolonie Dignidad.

Před okolním světem hermeticky uzavřené společenství se jeví jako skromná náboženská komunita, ve skutečnosti ale spolupracuje Paul Schäfer, kazatel a její velitel, s Pinochetem a své sídlo proměnil na mučírnu a tvrdý pracovní tábor, odkud se jen málokdo dostane živý. Přes všechna nebezpečí se Lena přidává k sektě, aby Daniela našla a osvobodila.

Klubovna
Tel: 776 345 069
Generála Píky
Praha 6, 160 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: