Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
24
června

Ynspirology Festival 2017

Metropole Zličín

zpět na výpis akcí
 

Festivaly a léto jdou ruku v ruce. Odteď nás ale dokážou i inspirovat. Přesvědčte se sami na druhém ročníku urban festivalu YNSPIROLOGY!

Začátek:24. 06. 17
Konec:25. 06. 17
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Inspirace není nikdy dost. Proto se tentokrát v Metropoli Zličín uvidíme ještě před letními prázdninami, a to rovnou dva dny za sebou – v sobotu 24. a v neděli 25. června. Za jeden den by se to všechno, co máme v programu, nestihlo.

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Před Metropolí Zličín opět vyroste jedinečné kontejnerové městečko YNSPY CITY. Čeká tu na vás na 30 analogových a digitálních dílen, ve kterých se můžete kreativně vyřádit.

A hlavně potkáte spoustu inspirativních umělců, youtuberů, cestovatelů, muzikantů a vůbec neskutečně kreativních lidí. Jmenujme třeba Majka Spirita, Daru Rolins, Houseboxe. Zachyho, Angée a samozřejmě nesmí chybět hlavní tvář projektu – Yemi A. D. Navíc můžete sami navrhnout, s kým se na této akci chcete setkat.

Slovo Ynspirology se svým Y na začátku naznačuje, že projekt směřuje vstříc generaci Y, tedy lidem narozeným mezi roky 1986 a 2000.

Ynspy City bude letos rozděleno do 4 tématických zón: 
SPIRIT - artové disciplíny 
DIGI - virtuální realita a gaming
FIT - sportovní a taneční zóna
GIRLS - vstup jen pro holky 

Vždy aktuální informace o festivalu Ynspirology festivalu naleznete na Facebooku Ynspirology a na www.ynspirology.cz

Metropole Zličín
Tel: 226 081 540
Řevnická 121/1
Praha 5, 155 21
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: