Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
dubna

1. narozeniny Nemléka

Kavárna co hledá jméno

zpět na výpis akcí
 

Můžete se těšit na parádní pochoutky v režii brněnských Forky's, speciální pouťovou soutěž a taky litry Nemléka.

Datum:29. 04. 17
Čas:16:00 - 22:00
Kategorie: gastro|ostatní

Bude tomu přesně rok, co jsme nervózně postavili náš improvizovaný stánek na Veggie Náplavce a odvážili se vám dát ochutnat první Nemléko. Následujících 12 měsíců bylo jako na horské dráze – výrobu jsme přesunuli z koutu kuchyně do větších prostor, podnikli napínavou crowdfundingovou kampaň se šťastným koncem a krom mandlového (ne)mléka začali připravovat i makové. 

To by se však nikdy nepodařilo bez vás. Proto bychom vás tímto rádi srdečně pozvali na 1. nemléčné narozeniny, které se uskuteční v sobotu 29. dubna na dvoře krásné Kavárna co hledá jméno! Můžete se těšit na parádní pochoutky v režii brněnských Forky's, speciální pouťovou soutěž a taky litry Nemléka – a to včetně výroční limitované edice s novou příchutí! 

Oslava je zcela veřejná a budeme rádi, když si na nás uděláte čas – ať už pijete Nemléko denně, nebo jste jej ještě nikdy neochutnali. 

Kavárna co hledá jméno
Tel: 775 466 330
Stroupežnického 493/10
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: