Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
20
dubna

Festival NA HLAVU

Kino Světozor

zpět na výpis akcí
 

Každý z nás je někdy NA HLAVU... Přijďte na první festival filmů o duševním [ne]zdraví a mysli.

Začátek:20. 04. 17
Konec:23. 04. 17
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: kultura|kina

Pojďme společně ukázat, že na zdravé mysli záleží stejně jako na zdravém těle. A my, kdo jsme někdy NA HLAVU, si zasloužíme porozumění a podporu. 

Festival všem nabízí projekce filmů spojené s diskuzemi s experty na různá témata o mysli: Amadeus (prof. Höschl), Ex Machina (MUDr. Španiel), V hlavě (doc. Bahbouh), Dva dny, jedna noc (PhDr. Winkler), Pořád jsem to já (prof. Mohr), Proti přírodě (Mgr. Kateřina Klapilová, Ph.D. a Mgr. Renáta Androvičová), Trainspotting (prof. Horáček).

K tomu jsme nachystali sérii workshopů a seminářů. Zajímá vás jak fungují neuronové sítě? Jak lépe spát? Jak souvisí umění a duševní zdraví? Jak se zbavit stigmatizace a diskriminace duševního onemocnění? Jak dát první pomoc lidem v problémech? Každý si vybere. 

Nebo přijďte jen tak lelkovat do chill out zóny. Dát si dobrou svačinu, vyzkoušet potenciál virtuální reality, popovídat si...

Kino Světozor
Tel: 224946824
Vodičkova 791/41
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: