Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
února

Matějská pouť 2017

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
 

První jarní pouť v Evropě.

Začátek:25. 02. 17
Konec:17. 04. 17
Cena:od Zdarma
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní pro děti|

Tento ročník bude slavit své historické 422. jubileum a 54. ročník v areálu Výstaviště (Praha 7 - Holešovice). Jedná se o úplně první jarní pouť v Evropě.

Na návštěvníky čekají české a zahraniční atrakce (přibližně kolem 120 atrakcí). Zároveň jsou pro vás po celém areálu připravena rychlá občerstvení, orientální cukrovinky, perníková srdce, hračky a mnoho dalších prodejních stánků.

Každou sobotu a neděli bude pro rodiče s dětmi připraven vždy zábavný program od umělecké skupiny Medúza na Křižíkově fontáně. Upozorňujeme že program se ruší za špatného počasí (déšť, sníh, silný vítr).

PROVOZNÍ DOBA MATĚJSKÉ POUTĚ A NOVÉ VSTUPNÉ DO AREÁLU NA POKLADNÁCH:
Pondělí: zavřeno - 0 Kč
Úterý – pátek: 13.00 – 21.00 hodin - NOVĚ 0 Kč (zdarma)
Sobota, neděle, svátky: 10.00 – 22.00 hodin - 30 Kč, děti do 120 cm, ZTP/P 0 Kč
Školní prázdniny: 10.00 – 22.00 hodin

Společnost KOČKA s.r.o. pořádá v rámci Matějské poutě, tak jako každoročně, tradiční "Den pro postižené děti, děti z dětských domovů a azylových domů". Tato akce se tentokrát uskuteční dne 20. března 2017. Celá akce je přístupná dětem s handicapem v doprovodu jejich rodičů, vychovatelů či kamarádů, dále pak dětským domovům, azylovým domům a ostatním ústavům. Veškeré atrakce jsou dětem k dispozici zcela ZDARMA. Kromě atrakcí mohou děti shlédnout stálou expozici exotických ryb, žraloků, korálů a sasanek "Mořský svět" a doprovodný zábavný program, vystoupení klaunů z umělecké skupiny MEDŮZA, připraven speciálně pro tuto příležitost na Křižíkově Fontáně, též od 11,00 do 15,00 hodin. Od 15 do 17 hodin koncert s předními umělci jako je například Michal David.

!!!Prosíme aby na tento den nechodili osoby pro které tento den není určený. Oprávněn vstup má osoba s označenou kartičkou nebo s průkazem TP, ZTP, ZTP/P!!!

 

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: