První FuckUp Night roku 2017 bude o vědeckém tápání a jeho dopadu na naše nejen pozemské životy.
Vystoupí farář Zbigniew Czendlik, fyzička a držitelka ceny NF Neuron Anna Fučíková, místopředseda Technologická agentura ČR Martin Bunček, spoluautorka projektu #prsakoule Kateřina Vacková a další vědkyně a vědci, co narazili.
Díky našim pivodárcům a partnerům Technologická agentura ČR, GE, CzechStartups, Creative Dock, Prague Startup Centre, Tyinternety.cz, Roklen24, Marketing, Central European Startup Awards. Oficiálním nápojem večera je FuckUp Beer.
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Kam v Praze do sauny? Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!






