Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
28
července

Upír Nosferatu s živou hudbou

Nákladové nádraží Žižkov

zpět na výpis akcí
 

Orchestrální hudba k německému expresionistickému snímku Upír Nosferatu z roku 1922 v Letním kině v kolejišti.

Datum:28. 07. 16
Čas:21:30 - 23:59
Kategorie: kultura|koncerty, kina

Pro vás, diváky, to bude jedinečná příležitost ke shlédnutí remasterované edice filmu s doprovodem komorního orchestru a ženského pěveckého sboru. Na pódiu uslyšíte a uvidíte přes 30 hrajících a zpívajících muzikantů! 

Kultovní film F.W.Murnaua Upír Nosferatu (1922) je klasickým dílem německého expresionismu. Expresivní, ale také lyrická, temná a atmosférická je i původní hudba skladatele Jana Rybáře, kterou složil pro ženský sbor a komorní orchestr.

Projekt můžete podpořit již nyní a to na Startovači. Koupí VIP vstupenky získáváte nejlepší místa v kině, avšak prostor pro projekci je dostatečně velký a lístky bude možné zakoupit i na místě. Předem všichni děkujeme!

https://www.startovac.cz/projekty/nosferatu/

Nákladové nádraží Ži...
Tel: 222116203
Jana Želivského
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: