Strhující analýza zoufalství a samoty v rouchu apokalyptické vize z pera nejlepšího básníka amerického jeviště Tennesseeho Williamse.
Starý dům na samotě, neutuchající déšť a muž čekající na svého nenáviděného a těžce nemocného bratra. Umírající ale nečekaně přivádí novomanželku, která mu má pomoci vyštvat nevlastního příbuzného
Boj mezi dvěma nesmiřitelnými světy začíná. Kdo z nich obhájí svůj nárok na dům, nárok na život, nárok na smysl své existence? Zoufalá padlá žena potácející se mezi dvěma muži a snažící se odvrátit svůj nezadržitelný životní pád? Divoký, živočišný, mužný a odstrčený misogyn? Nebo impotentní troska chorobně závislá na své zemřelé matce?
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Světelné parky se už brzy rozsvítí na různých místech po Praze – v Letňanech, v zoo, ve Žlutých lázních a na dalších místech.






