Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
června

Reebok wellness Marathon 2015

O2 arena

zpět na výpis akcí
 

Aerobik - fitness - dance párty roku !!

Datum:07. 06. 15
Cena:od 750 Kč
Čas:10:00 - 17:00
Kategorie: sport|relaxace, tanec

Již 14 let Vám přinášíme inspiraci, motivaci a zábavu v podání světových lektorů. Ti v neděli 7. června zavítají do pražské O2 areny, aby předvedli to nejlepší, co se v nich skrývá. Program největší aerobik - fitness - dance párty ve střední Evropě bude opět pestrý. Reebok WELLNESS MARATHON 2015 zahájí EUROPEAN TEAM, čítající lektory Zumby z 20 zemí Evropy, kteří se postarají o příchod hvězdy BETO PEREZ, zakladatele světového fenoménu ZUMBA, který v O2 arena předvede svou velkolepou show.

Poslední rok nenaleznete větší hit, než je TWERK v podání energické ANET ANTOŠOVÉ, jejíž kurzy jsou vyprodané po celé Evropě. Proto jsme rádi, že i ona vystoupí se svým programem na Reebok WELLNESS MARATHON 2015. Další novinku, a to účinný cvičební program LESS MILLS, představí švédská hvězda PETTER EHRNVALL. Ani letos nemůže chybět miláček publika, ALEJANDRO ANGULO s oblíbeným SALSATION. Vloni TINA & DENNIS THOMSEN roztančili O2 arenu, letos přivážejí úplně nový hit URBHANIZE, kterým vyvrcholí program hlavní stage O2 areny.

Vystoupení hvězd podpoří kubánský DJ ELIER a program Reebok WELLNESS MARATHON 2015 doplní módní show, wellness výstava výrobků a služeb, bohatá tombola a inspirující workshopy. Poté následuje afterpárty OC HARFA s autogramiádou hvězd akce.

 

O2 arena
Tel: 266771000
Českomoravská 17
Praha 9, 190 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: