Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

03
října

Delifest - Francie

DELIFEST PRODUCTION

zpět na výpis akcí
 

Degustace delikates, vína, nápojů a kultury na jednom místě.

Začátek:03. 10. 14
Konec:05. 10. 14
Cena:Zdarma
Čas:14:00 - 22:00
Kategorie: gastro|festivaly

DELIFEST® nabízí originální divadelně-hudební program zkombinovaný s možností ochutnat a zakoupit si gastronomické speciality a nápoje vybraného regionu. VSTUP ZDARMA.

První podzimní DELIFEST® proběhne ve dnech 03. až 05. října v HAVLÍČKOVÝCH SADECH a jeho návštěvníci se mohou těšit na víkend plný francouzských delikates, nápojů a kultury. CHAMPAGNE BAR PIPER HEIDSIECK doplněný o koktejlový COINTREAU BAR bude všem návštěvníkům otevřen každý den od 14.00 hod do 23.00 hod. Kde jinde zahájit začátek ústřicové sezóny než na našem OYSTERS BARU?! TERINY, PATÉ, RILLETY, CONFIT a samozřejmě FOIE GRAS od prémiových francouzských výrobců, kompletní prezentace francouzských vín a sýrů, domácí uzeniny nebo pečivo. Chybět nebudou ŠNEČÍ SPECIALITY, ŽABÍ STEHÝNKA či bretaňské GALLETES. To vše si můžete užívat se skleničkou CIDRE nebo CHAMPAGNE a samozřejmě můžete degustovat ARMAGNAC či COGNAC, který uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. To vše nabídne DELIFEST® v pátek od 14.00 hod a o víkendu od 10.00 hod, vždy až do 22.00 hod.

DELIFEST PRODUCTION
Tel:
Havlíčkovy sady
Praha 2, 140 02
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: