Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
září

Pokoje

Containall

zpět na výpis akcí
 

Přehlídka mladé architektury.

Začátek:19. 09. 14
Konec:28. 09. 14
Čas:16:00 - 20:00
Kategorie: poznání|ostatní

Ve dnech 19. – 28. 9. proběhne v nevyužívaném paláci v Cihelné ulici na Malé Straně třetí ročník  přehlídky mladého umění POKOJE III. Po roce se ke slovu opět dostanou mladí architekti ze začínajících i již etablovaných architektonických studií, kterým bude v rámci deset dní trvající výstavy dána možnost prezentovat svoji tvorbu. 

 Organizátor přehlídek POKOJE, obecně prospěšná společnost Containall, se opět rozhodl využít koncepce, jež se osvědčila během předchozích ročníků výstavy. Každý z ateliérů dostane k dispozici jednu prázdnou místnost a bude jen na něm, jakým způsobem ji přetvoří. Tento přítup dává architektům možnost kreativně se realizovat a ukázat, jak jsou schopni se vypořádat s přiděleným prostorem.

 Akce bude navíc o víkendech doplněna tematicky laděnými workshopy a doprovodným hudebním programem v podání předních pražských Djs. 

Containall
Tel: 774564436
Cihelná 4
Praha 1, 118 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: