Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
06
září

Dvorek žije posedmé: Degustace vína

Kino Aero

zpět na výpis akcí
 

Po degustaci vína bude od 18.00 následovat projekce filmu Zoran, můj synovec idiot.

Datum:06. 09. 14
Cena:Zdarma
Čas:17:00 - 20:00
Kategorie: gastro|

Blíží se poslední letošní Dvorek žije!

Ochutnávka vín italské a slovinské provenience z oblasti Friuli, kde vznikal film Zoran, můj synovec idiot, se povede v duchu tradiční místních oslav Osmica, jejichž tradici založila Marie Terezie.

Partnerem ochutnávky je společnost Wine Food Market, Velvyslanectví Slovinské republiky a Italský kulturní institut.

Paolo je cynický čtyřicátník, kterému nic špatné není cizí. Žije sám a večery tráví nad sklenkou dobrého italského vína v taverně u Gustina, kde spřádá marné sny o návratu své bývalé ženy.

Jeho život je ale obrácen naruby příchodem Zorana, šestnáctiletého kluka s udiveným pohledem, kterého Paolo „zdědí" po své slovinské příbuzné. Synovec Zoran sice vypadá jako nekňuba, ale ukáže se, že má jednu geniální vlastnost, bezchybně hází šipky.

Zatímco se Paolo horečně snaží synovcův talent náležitě zpeněžit, Zoranova přítomnost začne měnit nejenom zaběhnuté pořádky v malém městečku, ale i Paolův stereotypní život.

Kino Aero
Tel: 271771349
Biskupcova 87/31a
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: